top of page

Predstavte si...

...letnú dovolenku s celou rodinou : pešie túry, tradičné aj netradičné športy, oddych aj zábavu; pokojné rozhovory s vašim manželským partnerom s pohľadom na vaše deti ako sa zabávajú s novými kamarátmi...
Popustite uzdu svojej fantázie a objavte svoj zmysel pre dobrodružstvo a to všetko bez stáleho rozptyľovania digitálnou zábavou!
Využite čas na rozhovory, zdieľanie myšlienok a postrehov  o výchove s ďalšími manželmi. Pripomeňte si, že výchova vašich detí je vaša najdôležitejšia životná úloha.

Objavte znova radosť z rozhovorov pri večeri, z rozprávania príbehov a relaxovania.  Vychutnajte si tento voľný čas bez nutnosti varenia – nechajte sa obsluhovať!

 

Nakoľko tento rok váš záujem prekonal naše kapacitné možnosti, spojili sme sa s našou partnerskou organizáciou v Českej republike "IFFD Czech rebublic" a rozšírili ponuku o ROLETO v krásnom prostredí Beskýd (H-resort v Kunčicích pod Ostředníkem)

Rodinné leto je organizované aj vďaka finančnej podpore Nadácie SPP.

IMG_0254 (Kopírovať).jpg

21. -28.7.2024

Horský hotel REMATA
 

hresort1_edited.jpg

14. -21.7.2024

Beskydy, Česká republika
 

OBSADENÉ! 
 

Povedali o Rodinnom lete

Příjemná dovolená s rodinou, se vzdělávacím programem v oblasti výchovy a vztahů, s duchovním zázemím, s možností seznámit se s mnoha rodinami, kterým není výchova a práce na vlastním manželství lhostejná.

Super rodinná dovolenka, kde mama nemusí variť a otec vymýšľať program a deti si nájdu kamarátov s rovnakými hodnotami.

Perfektné! Páčilo sa nám a hlavne sme spoznali iné rodiny, ktoré majú podobné hodnoty ako my!

Je to príjemná dovolenka na Slovensku s dobrými a zaujímavými ľuďmi, kde je postarané aj o vaše deti.

bottom of page